Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Poszukiwania wykrywaczami metali

W wodzie, piasku, trawie i na ziemi

Zobacz jak działam

Zamów Poszukiwania

Pomogę Ci odnaleźć zagubiną biżuterię, nawet jeśli straciłeś ją dawno temu…

Jeżeli spotkała Cię przykrość w postaci zgubienia obrączki, pierścionka lub innej drogocennej biżuterii, być może jestem w stanie pomóc. Od kilku lat, z pomocą wykrywaczy metali, zajmuje się poszukiwaniem zagubionej biżuterii w wodzie, piasku trawie czy ziemi. Duże doświadczenie w odnajdowaniu utraconych obrączek, pierścionków jak również innych drobnych przedmiotów z metali w połączeniu ze sprzętem dedykowanym do poszukiwania złota, jak również innych metali szlachetnych sprawia, że moje poszukiwania niemal zawsze kończą się sukcesem. Warunkiem jest jedynie określenie w przybliżeniu miejsca, w którym został zgubiony przedmiot. Czas w jakim nastąpiło zgubienie, nie ma najmniejszego znaczenia. Zdarzało mi się, odnajdować zgubioną obrączkę na polu, podczas wykopków po ponad 20 latach. czy w wodzie na kąpielisku po kilku latach od zgubienia.

Nie pobieram żadnych opłat w przypadku nieudangeo poszukiwania

Cena za sukces jest indywidualnie uzgadniania, jednak zapewniam, że często jest niższa od wartości materialnej, samego przemiotu. Często podróżuję po Polsce, więc koszty dojazdu również są zminimalizowane. Pieniądze to jednak nie wszystko, ze względu na więź sentymentalną, często utrata przemiotu przysparza wielu przykrych uczuć. Tym bardziej odnalezienie np. ślubnej obrączki czy pierścionka zaręczonyowego jest bardzo ważne. Dla mnie, po odnalezieniu zguby widok radości na twarzy osoby, która zgubiła swój „skarb” jest bardzo miłym doświadczeniem.

Jeśli znasz jakąś legendę o ukrytym skarbie, słyszałeś o zakopanym czołgu lub rodowych kosztownościach w przydomowym ogródku, również czekam na kontakt.

Zadzwoń